Videoprodukcia


Ako to celé prebieha?

 • Konzultácia

  Pred prijatím zákazky sa stretneme a prediskutujeme Vaše predstavy a možnosti.
  Toto je ten najdôležitejší moment, kedy si určíme všetky termíny, ciele a ceny.
  Naši klienti vedia od prvého dňa, do čoho idú a koľko ich to bude stáť.
  Nikdy nemeníme cenu zákazky počas produkcie, pokiaľ klient nepožaduje dramatické zmeny nad rámec počiatočnej dohody.

 • Príprava

  Počas prípravnej fázy sa sústredíme na prípravu scenára a následne story boardov.
  Čas strávený prípravou je veľmi dôležitý a častokrát ho ľudia podceňujú, avšak zo skúsenosti vieme, že čím dôkladnejšia je príprava, tým efektívnejšie vieme pracovať počas samotného natáčania.
  Toto je čas, kedy si určíme spoločne finálnu podobu jednotlivých záberov, výberieme hudobný podklad, zabezpečíme všetko čo je potrebné k hladkému priebehu ďalšej práce

 • Produkcia

  Čas samotného točenia, ktorý môže trvať podľa náročnosti zadania aj niekoľko dní/týždňov. Náš čas je rovnako vzácny ako ten Váš a preto sa ho snažíme využiť čo najefektívnejšie tak aby sme podali čo najlepší výkon.

 • Postprodukcia

  Počas postprodukcie natočený materiál zostriháme, v prípade potreby doplníme o špecálne efekty, jednotlivé zábery kolorujeme tak aby farebne ladili k celkovému obsahu videa.

 • Finále

  Finálne video Vám pošleme na schválenie, doladíme prípadné detaily a máme hotovo 🙂


 

S čím pracujeme?


Koľko to stojí?

Férové ceny a individuálny prístup

Naša cenová politika je tvorená tak aby ste nezaplatili navyše ani cent za to čo nepotrebujete. Neponúkame fixné cenové balíčky závislé od výslednej dĺžky videa, či od doby točenia. Každé video je jedinečné a preto ku každému pristupujeme individuálne aj aj pri tvorbe ceny

Cenu za každé video je tvorená z dvoch častí:
1. Cena za použitú techniku - výhodou je, že v prípade viacdňového točenia sa do ceny za jednotlivú techniku započítavajú iba reálne použité veci. Neplatíte teda napr dron za 3 dni ak je potrebný iba počas jedného dňa.
2. Cena za prácu - keďže máme niekoľkoročné skúsenosti v oblasti videoprodukcie, vieme dopredu odhadnúť čas potrebný na vytvorenie a spracovanie videa podľa Vašich požiadaviek. Dopredu tak viete presne koľko Vás bude video stáť. V prípade ak nám bude spracovanie trvať náhodou o pár hodín práce navyše, nič nemusíte doplácať.

Vo fáze konzultácie si všetko vopred určíme a Vy sa nemusíte obávať, žiadnych nepríjemných prekvapení.